Jak można nas wesprzeć?

Nasze stowarzyszenie dopiero rozpoczyna działalność i przyda nam się każdy rodzaj wsparcia. Możesz pomóc mówiąc o nas,  możesz zostać członkiem wspierającym lub możesz przekazać nam darowiznę już teraz, lub w zbliżającej się zbiórce crowdfundingowej!

Na co potrzebujemy pieniądze? Na działalność statutową stowarzyszenia. W pierwszej kolejności zlecimy zakodowanie platformy, na której każdy obywatel będzie mógł przedstawić swoje propozycje zmian. Musimy też wyposażyć nasze miejsce pracy. Potrzebujemy komputery, drukarki, skanery, artykułu biurowe. Przeznaczymy też pieniądze na materiały marketingowe, którymi będziemy się posługiwać w trakcie spotkań, konferencji i innych eventów.

Zbiórkę rozpoczniemy z końcem października lub na początku listopada - planujemy zrobić to z przytupem, obserwuj naszą stronę i nasze kanały social-media żeby być na bieżąco!

Już teraz możemy przyjmować wsparcie finansowe, materialne i merytoryczne. Jeżeli chcesz przekazać nam darowiznę będziemy wdzięczni za każdą pomoc. Pamiętaj, że darowiznę możesz odliczyć od podatku - możemy podpisać umowę o darowiźnie z Tobą lub Twoją firmą.

Nr konta: 18 2530 0008 2046 1020 2596 0001
Nest bank